Publications Office of the EU
Reaktioner på immunologi: VIRALI MARKERS, HIV, HORMONI OG TUMORAL MARKERS - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Reaktioner på immunologi: VIRALI MARKERS, HIV, HORMONI OG TUMORAL MARKERS

  • Tildelt
    21/10/2024
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sektor (hoved-CPV)
33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,636,080.00 RON
Referencenummer for tilbuddet
4505332202240
Beskrivelse

Reaktioner på immunologi: VIRALI MARKERS, HIV, HORMONI OG TUMORAL MARKERS

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Pretul ofertei
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
3,636,080.00 RON
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ROTEST
Postadresse:
By: Bucuresti
Postnummer: 013594
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.