Publications Office of the EU
Portugal-Almada: Reparation af veje - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Almada: Reparation af veje

  • Offentliggjort
    21/05/2021
  • Frist
    02/07/2021
  • Tildelt
    28/09/2021
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Infraestruturas de Portugal, S. A.
Udførelsessted
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Sektor (hoved-CPV)
45233142 Reparation af veje
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,715,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,458,028.78 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
10006468
Beskrivelse

O presente procedimento tem como objetivo a melhoria das condições de segurança

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Infraestruturas de Portugal, S. A.
Nationalt registreringsnummer: 503933813
Postadresse: Praça da Portagem
By: Almada
NUTS-kode: PT170
Postnummer: 2809-013
Land: PRT
Kontaktperson: Direção Compras e Logística — Departamento de Compras
Hovedadresse: http://www.infraestruturasdeportugal.pt/
Elektronisk via:
https://www.anogov.com/infraestruturasdeportugal-ip/faces/app/dashboard.jsp
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.