Publications Office of the EU
Tyskland-Potsdam: Offentlig administration, forsvar og socialsikring - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Potsdam: Offentlig administration, forsvar og socialsikring

  • Offentliggjort
    15/04/2022
  • Frist
    13/05/2022
  • Åbning af tilbuddene
    13/05/2022
  • Tildelt
    08/06/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Brandenburgischer IT Dienstleister
Udførelsessted
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
75000000 Offentlig administration, forsvar og socialsikring
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
V-22/0166
Beskrivelse

Leitung, Steuerung und Koordinierung des Projekts "Migration zu LVN 5.1"

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXSDYYDYHZN
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
13/05/2022 12:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: IABG mbH Niederlassung Berlin
Postadresse: Friedrichstraße 185 Haus E
By: Berlin
Postnummer: 10117
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.