Publications Office of the EU
Tjekkiet-Šenov u Nového Jičína: Elektricitet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Šenov u Nového Jičína: Elektricitet

  • Meddelt
    12/06/2014
  • Offentliggjort
    17/10/2014
  • Frist
    03/12/2014
  • Åbning af tilbuddene
    03/12/2014
  • Tildelt
    15/12/2014
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
VOP CZ, s.p.
Udførelsessted
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
09310000 Elektricitet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
40,000,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
25,583,750.00 CZK
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
052/3/2014
Beskrivelse

Předmětem veřejné dodávky jsou dodávky elektrické energie zemního plynu na rok 2015.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/12/2014 13:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.