Publications Office of the EU
E-Madrid: Elektricitet, opvarmning, solenergi, nuklear energi - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

E-Madrid: Elektricitet, opvarmning, solenergi, nuklear energi

  • Offentliggjort
    30/10/2012
  • Frist
    05/12/2012
  • Åbning af tilbuddene
    12/12/2012
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
09300000 Elektricitet, opvarmning, solenergi, nuklear energi
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,747,514.62 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
6
Referencenummer for tilbuddet
12700082900
Beskrivelse

Høj- og lavspændingselektricitetsforsyning flere af AEAT's centraltjenestebygninger.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Postadresse: C/ Lérida, 32-34
By: Madrid
Postnummer: 28020
Land: ESP
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
12/12/2012 12:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.