Publications Office of the EU
Polen-Przasnysz: Tjenesteydelser inden for skovbrug - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Przasnysz: Tjenesteydelser inden for skovbrug

  • Offentliggjort
    10/11/2015
  • Frist
    01/12/2015
  • Åbning af tilbuddene
    01/12/2015
  • Tildelt
    14/12/2015
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Nadleśnictwo Przasnysz
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
77200000 Tjenesteydelser inden for skovbrug
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
9,099,607.08 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
5,984,631.77 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
7
Referencenummer for tilbuddet
SA.270.3.2015.S
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Przasnysz w roku 2016, podzielonych na 7 części:
— część I – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Jarzynny Kierz i Lipowiec,
— część II – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Duczymin, Grabowo;
— część III – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Dzierzgowo, Grudusk;
— część IV – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Rycice, Krzynowłoga Mała;
— część V – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Jednorożec, Lipa;
— część VI – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Przejmy, Przasnysz;
— część VII – szkółka Karwacz, nasiennictwo.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
01/12/2015 10:30
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.