Publications Office of the EU
TELEMATISK ÅBEN PROCEDURE i henhold til artikel 59, stk. 3, i lovdekret nr. 36/2023 om pålideligheden af transport, genopretning og behandling af økologisk affald fra forskellig indsamling af provenuet fra metastaser, oplagret på LIMPIANTO DI COSMARI SRL, EER 20 01 08 (FORSU) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

TELEMATISK ÅBEN PROCEDURE i henhold til artikel 59, stk. 3, i lovdekret nr. 36/2023 om pålideligheden af transport, genopretning og behandling af økologisk affald fra forskellig indsamling af provenuet fra metastaser, oplagret på LIMPIANTO DI COSMARI SRL, EER 20 01 08 (FORSU)

  • Tildelt
    20/05/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
COSMARI srl
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITI33 Macerata
Sektor (hoved-CPV)
90513000 Affaldsbehandling og bortskaffelse af ufarligt affald
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,730,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

TELEMATISK ÅBEN PROCEDURE i henhold til artikel 59, stk. 3, i lovdekret nr. 36/2023 om pålideligheden af transport, genopretning og behandling af økologisk affald fra forskellig indsamling af provenuet fra metastaser, oplagret på LIMPIANTO DI COSMARI SRL, EER 20 01 08 (FORSU)

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Prezzo
Vægtning (procentdel, præcis) : 100
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
2,730,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: INGEGNI S.R.L.
Postadresse:
By: NETTUNO (RM)
Postnummer: 00048
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.