Publications Office of the EU
Eksploatacja budowli piętrzących dla potrzeb retencjonowania wody w korytach rzek zlokalizowanych na terenie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Lublin, Zarząd Zlewni Zamość - 4 części - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Eksploatacja budowli piętrzących dla potrzeb retencjonowania wody w korytach rzek zlokalizowanych na terenie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Lublin, Zarząd Zlewni Zamość - 4 części

  • Offentliggjort
    13/03/2024
  • Frist
    15/04/2024
  • Åbning af tilbuddene
    15/04/2024
  • Tildelt
    04/06/2024
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor (hoved-CPV)
90721800 Beskyttelse mod naturkatastrofer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
140,382.24 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
100,755.39 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
L.ROZ.2710.5.2024
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest Eksploatacja budowli piętrzących dla potrzeb retencjonowania wody w korytach rzek zlokalizowanych na terenie działania Zarządu Zlewni Zamość, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie. Zamawiający podzielił zamówienie na 4 części, każda część stanowi oddzielny przedmiot za-mówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawierają: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (Załącznik nr 6 do SWZ); Przedmiary robót (Załączniki Nr 6.1 - 6.4 do SWZ), Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 8 do SWZ).

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.przetargi.wody.gov.pl
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.przetargi.wody.gov.pl
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/04/2024 09:15
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.