Publications Office of the EU
Tyskland-Neuherberg: Laboratoriereagenser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Neuherberg: Laboratoriereagenser

  • Tildelt
    27/10/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Helmholtz Zentrum München GmbH
Udførelsessted
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Sektor (hoved-CPV)
33696500 Laboratoriereagenser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
224,979.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
4500206632
Beskrivelse

div. NovaSeq 6000 Reagent Kits

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
224,979.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Illumina GmbH
Postadresse:
By: Berlin
Postnummer:
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.