Publications Office of the EU
Tyskland-Chemnitz: Affaldscontainere - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Chemnitz: Affaldscontainere

  • Offentliggjort
    18/08/2023
  • Frist
    21/09/2023
  • Åbning af tilbuddene
    21/09/2023
  • Tildelt
    17/10/2023
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Abfallentsorgungs- und Stadtreinigungsbetrieb der Stadt Chemnitz
Udførelsessted
NUTS code: DED41 Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DED41 Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
44613700 Affaldscontainere
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.02 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
ASR/23/L19
Beskrivelse

Lieferung von Müllgroßbehältern

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
www.evergabe.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/09/2023 10:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.