Publications Office of the EU
Levering og installation af udstyr til sportspladser i byen Pomorie og landsbyen Gaberovo, Pomorie kommune, under to partier - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Levering og installation af udstyr til sportspladser i byen Pomorie og landsbyen Gaberovo, Pomorie kommune, under to partier

  • Offentliggjort
    02/09/2026
  • I dag
    04/09/2026
  • Frist
    01/10/2026
  • Åbning af tilbuddene
    02/10/2026
Status
Offentliggjort
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG341 Бургас
Sektor (hoved-CPV)
43325000 Udstyr til parker og legepladser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
80,531.90 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
605947
Beskrivelse

Genstanden for denne kontrakt er udpegelsen af en entreprenør til levering og installation af udstyr til en sportsplads i Pomorie og til en sportsplads i Gaberovo, Pomorie kommune, i overensstemmelse med den ordregivende myndigheds specifikke behov. Parti №1: »Levering og installation af udstyr til en sportsplads i Plot I i 195 i henhold til Pomorieplanen (PI 57491.504.66 i henhold til KK)«. Parti №2: "Levering og installation af udstyr til en sportsplads i det regulerede område I, q. 19 ifølge planen af landsbyen Gaberovo, obsht. En detaljeret beskrivelse af alle de planlagte aktiviteter og de tekniske karakteristika for hvert af partierne findes i den tekniske specifikation, der er vedlagt dokumentationen – bilag № 1. ​​​​​​​

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://app.eop.bg/today/605947
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://app.eop.bg/today/605947
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
02/10/2026 14:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.