Publications Office of the EU
Levering af FLENDER PROVIDER IMMOBILIZED REEPAYMENTS for de 8000 SERIE TRAINS af MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Levering af FLENDER PROVIDER IMMOBILIZED REEPAYMENTS for de 8000 SERIE TRAINS af MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK

  • Tildelt
    31/07/2025
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Metro de Madrid, S.A.
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
34600000 Lokomotiver og motorvogne samt rullende materiel og tilhørende dele
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
436,561.60 EUR
Referencenummer for tilbuddet
6012500111 - SUMINISTRO DE REPUESTOS DE INMOVILIZADO DE PROVEEDOR FLENDER PARA LOS TRENES DE LA SERIE 8000 DEL PARQUE DE MATERIAL MÓVIL DE METRO DE MADRID
Beskrivelse

Levering af FLENDER PROVIDER IMMOBILIZED REEPAYMENTS for de 8000 SERIE TRAINS af MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Según se rige en el Pliego de Condiciones Particulares
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
436,561.60 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: FLENDER IBÉRICA, S.L.U.
Postadresse:
By: Madrid
Postnummer: 28760
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.