Publications Office of the EU
The Provision of vending machine services - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

The Provision of vending machine services

  • Offentliggjort
    04/09/2024
  • Frist
    07/10/2024
  • Åbning af tilbuddene
    09/10/2024
  • Tildelt
    08/01/2025
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Dundalk Institute of Technology_1155
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: IE061 Dublin
Sektor (hoved-CPV)
42933000 Automater
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

The Provision of vending machine services

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=4230532
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=4230532
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/10/2024 01:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: cost
Beskrivelse: Cost @ 0%
Vægtning (procentdel, præcis) : 0
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Quality @ 100%
Vægtning (procentdel, præcis) : 100
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Coca-Cola Hellenic Ireland Ltd
Postadresse:
By: Dublin,
Postnummer: D11 HY68
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.