Publications Office of the EU
Finland-Oulu: Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende veje og andet udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finland-Oulu: Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende veje og andet udstyr

  • Offentliggjort
    27/03/2020
  • Frist
    15/05/2020
  • Åbning af tilbuddene
    15/05/2020
  • Tildelt
    22/09/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Oulun Infra -liikelaitos
Udførelsessted
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Sektor (hoved-CPV)
50230000 Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende veje og andet udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,500,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,598,146.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
OUKA/2447/02.08.01/2020
Beskrivelse

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/05/2020 13:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,500,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
1,598,146.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Oulun Konetyö Oy
Postadresse: Kaulaintie 5
By: Oulu
Postnummer: FI-90420
Land: FIN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.