Publications Office of the EU
Danmark-Vejen: Kunsthåndværks- og kunstnerartikler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danmark-Vejen: Kunsthåndværks- og kunstnerartikler

  • Offentliggjort
    22/08/2018
  • Annulleret
    04/09/2018
  • Åbning af tilbuddene
    24/09/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Vejen Kommune
Udførelsessted
NUTS code: DK03 Syddanmark
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DK03 Syddanmark
Sektor (hoved-CPV)
37800000 Kunsthåndværks- og kunstnerartikler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,600,000.00 DKK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
18/6564
Beskrivelse

Udbud der vedrører levering af Kreative Materialer til Sydjysk Kommuneindkøb.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://permalink.mercell.com/90020766.aspx
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
24/09/2018 12:00
Indkøbere
Varde Kommune
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,600,000.00 DKK
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.