Publications Office of the EU
Tjekkiet-Moravský Krumlov: Arkitekt-, ingeniør- og opmålingsvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Moravský Krumlov: Arkitekt-, ingeniør- og opmålingsvirksomhed

  • Offentliggjort
    25/11/2022
  • Frist
    04/01/2023
  • Åbning af tilbuddene
    04/01/2023
  • Tildelt
    03/04/2023
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Město Moravský Krumlov
Udførelsessted
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sektor (hoved-CPV)
71250000 Arkitekt-, ingeniør- og opmålingsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,840,000.00 CZK
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je: zhotovení projektových dokumentací v dále uvedených stupních (projektová dokumentace v rozsahu pro vydání společného povolení a projektová dokumentace pro provádění stavby), a to v rozsahu podle platného stavebního zákona, tj. předmětem plnění je: zajištění inženýrské činnosti za účelem vydání společného povolení nebo ohlášení stavby; výkon autorského dozoru; veškeré navazující činnosti nezbytné pro vyhotovení projektových dokumentací a získání společného povolení pro budoucí veřejné zakázky stavebních prací s názvem „Revitalizace nám. T.G. Masaryka Moravský Krumlov“.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://nen.nipez.cz/profil/mestomoravskykrumlov
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
04/01/2023 08:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
3,840,000.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Atelier 99 s.r.o.
Postadresse: Purkyňova 71/99
By: Brno, Královo Pole
Postnummer: 612 00
Land: CZE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.