Publications Office of the EU
Kroatien-Split: Bygge-anlægsarbejder: sygehusfaciliteter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kroatien-Split: Bygge-anlægsarbejder: sygehusfaciliteter

  • Offentliggjort
    25/05/2022
  • Frist
    21/06/2022
  • Åbning af tilbuddene
    21/06/2022
  • Tildelt
    04/10/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR SPLIT
Udførelsessted
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Sektor (hoved-CPV)
45215140 Bygge-anlægsarbejder: sygehusfaciliteter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
5,500,000.00 HRK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
6,393,234.65 HRK
Referencenummer for tilbuddet
37.1.2./2022
Beskrivelse

Adaptacija i opremanje integrirane endoskopske gastroenterološke dvorane

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/06/2022 09:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
5,500,000.00 HRK
Endelig kontraktværdi
6,393,234.65 HRK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Endopharm d.o.o.
Postadresse: Dužice 12
By: Zagreb
Postnummer: 10000
Land: HRV

Officiel betegnelse: Prolux d.o.o.
Postadresse: Tijardovićeva 24
By: Split
Postnummer: 21000
Land: HRV
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.