Publications Office of the EU
Frankrig-Antibes: Begravelsesvæsen - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Frankrig-Antibes: Begravelsesvæsen

  • Offentliggjort
    06/07/2018
  • Frist
    17/09/2018
  • Åbning af tilbuddene
    18/09/2018
  • Tildelt
    24/11/2018
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Ville d'Antibes Juan-les-Pins
Udførelsessted
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Sektor (hoved-CPV)
98371000 Begravelsesvæsen
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
65,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
80,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
18DDD074
Beskrivelse

Denne høring vedrører udgravningstjenester i forbindelse med overtagelse af koncessioner ved udløb eller ved afslutningen af en ophørsprocedure: de ønskede tjenesteydelser omfatter alle de opgaver, der er nødvendige for at overtage koncessioner i overensstemmelse med begravelseslovgivningen, den generelle lov om lokalsamfund og det kommunale dekret om kirkelige politiforskrifter (bilag 1).
F-

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Ville d'Antibes Juan-Les-Pins
Postadresse: Direction de la commande publique Bâtiment «Orange bleu» 4e étage 11 boulevard Chancel, BP 2205
By: Antibes Cedex
NUTS-kode: FRL03
Postnummer: 06606
Land: FRA
Hovedadresse: https://www.e-marches06.fr
Elektronisk via:
https://www.e-marches06.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/09/2018 14:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
65,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
80,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Funecap sud est Roc Eclerc
Postadresse: 490a chemin des 4 Chemins
By: Antibes
Postnummer: 06600
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.