Publications Office of the EU
Belgien-Perwez: Diverse møbler og udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Perwez: Diverse møbler og udstyr

  • Offentliggjort
    13/03/2020
  • Frist
    09/04/2020
  • Åbning af tilbuddene
    09/04/2020
  • Tildelt
    14/10/2020
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Association chapitre XII «Val d’Orbais»
Udførelsessted
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Sektor (hoved-CPV)
39150000 Diverse møbler og udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
987,612.31 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
19
Referencenummer for tilbuddet
2020-048
Beskrivelse

Ensemble total des fournitures d'aménagement et de matériel dans le cadre de l'ouverture d'une nouvelle maison de repos et de soins.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eten.publicprocurement.be
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/04/2020 18:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.