Publications Office of the EU
Implementering og vedligeholdelse af en elektronisk administrationsplatform for Hans Excellence Byråd i Vejer de la Frontera - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Implementering og vedligeholdelse af en elektronisk administrationsplatform for Hans Excellence Byråd i Vejer de la Frontera

  • Offentliggjort
    31/07/2025
  • Frist
    03/09/2025
  • Åbning af tilbuddene
    05/09/2025
  • Tildelt
    19/05/2026
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Alcaldía del Ayuntamiento de Vejer de la Frontera
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES612 Cádiz
Sektor (hoved-CPV)
72268000 Levering af programmel
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
257,942.72 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
16/2025
Beskrivelse

Implementering og vedligeholdelse af en elektronisk administrationsplatform for byrådet i Vejer de la Frontera gennem en åben procedure, almindelig procedure, med flere vurderingskriterier og underlagt harmoniseret regulering.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=RCcAlpTZ3f8adbH3CysQuQ%3D%3D
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=RCcAlpTZ3f8adbH3CysQuQ%3D%3D
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/09/2025 09:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Mejoras: Analítica y explotación de datos.
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Mejoras: Canal de denuncias.
Vægtning (procentdel, præcis) : 20
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Mejoras: Certificados electrónicos.
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Mejoras: Cita previa y mensajería chat.
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Mejoras: Integración en la Red Nacional de Centro de Operaciones de Ciberseguridad.
Vægtning (procentdel, præcis) : 15
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Mejoras: Soporte especializado de contratación.
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Oferta económica.
Vægtning (procentdel, præcis) : 25
Anslået værdi
257,942.72 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ESPUBLICO SERVICIOS PARA LA ADMINISTRACIÓN S.A.
Postadresse:
By: Zaragoza
Postnummer: 50197
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.