-
Offentliggjort05/03/2021
-
Frist07/04/2021
-
Åbning af tilbuddene07/04/2021
-
Tildelt27/04/2021
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
Litauen-Vilnius: Trykning
Leidinių gamyba turi apimti: turinio sudarymą pagal užsakovo pateiktą medžiagą, dizaino sprendimų parinkimą ir leidinio maketavimą, nuotraukų ar paveikslėlių parinkimą, gamybą ar įsigijimą; galutinio leidinio maketo suderinimą su užsakovu, leidinio spausdinimą, įrišimą, lankstymą, laminavimą ir pristatymą užsakovui.
Officiel betegnelse: Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba
Nationalt registreringsnummer: 188601279
Postadresse: Siesikų g. 19
By: Vilnius
NUTS-kode: LT
Postnummer: LT-07170
Land: LTU
Kontaktperson: Artūras Jakubauskas
Hovedadresse: http://www.vmvt.lt
Elektronisk via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=564809&B=PPO
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.