Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Rensning og tømning af nedløbsbrønde - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Rensning og tømning af nedløbsbrønde

  • Offentliggjort
    15/10/2013
  • Frist
    26/11/2013
  • Åbning af tilbuddene
    26/11/2013
  • Tildelt
    20/12/2013
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
90640000 Rensning og tømning af nedløbsbrønde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,828,268.60 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,122,564.30 PLN
Referencenummer for tilbuddet
DZP/68/PN/52/13
Beskrivelse

Konserwacja i modernizacja urządzeń odwadniających drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe na terenie m.st. Warszawy.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Zarząd Dróg Miejskich
Postadresse: ul. Chmielna 120
By: Warszawa
Postnummer: 00-801
Land: POL
Kontaktperson: Kancelaria
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
26/11/2013 11:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,828,268.60 PLN
Endelig kontraktværdi
1,122,564.30 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SPECTARE s.c.
Postadresse: Obrońców Tobruku 25 m. 144
By: Warszawa
Postnummer: 01-494
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.