Publications Office of the EU
Gulvbelægning og renovering i 2026 - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Gulvbelægning og renovering i 2026

  • Offentliggjort
    13/03/2026
  • Frist
    21/04/2026
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Skolfastigheter i Stockholm Aktiebolag (SISAB)
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sektor (hoved-CPV)
45432130 Belægning af gulve
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
65,000,000.00 SEK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
SISAB 2025/487
Beskrivelse

Denne kontrakt vedrører gulvbelægningsarbejder, som bl.a. omfatter mindre ændringer, udskiftning af gulvbelægninger, vedligeholdelsesarbejde såsom forskellige typer gulvrenoveringer og malerarbejde (maling) af trægulve.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.kommersannons.se/stockholm/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=60434
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.kommersannons.se/stockholm/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=60434
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse:
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
65,000,000.00 SEK
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.