Publications Office of the EU
Nederlandene-Zaandam: Administration af lønninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederlandene-Zaandam: Administration af lønninger

  • Offentliggjort
    13/05/2022
  • Frist
    24/06/2022
  • Tildelt
    24/08/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied
Udførelsessted
NUTS code: NL Nederland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL Nederland
Sektor (hoved-CPV)
79211110 Administration af lønninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
310,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2022/0510WMA
Beskrivelse

De Opdracht betreft het uitvoeren van de salarisadministratie. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen.
Binnen Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied wordt er gewerkt met AFAS voor zowel de Financiële administratie, HR-administratie, Inkoop administratie en salarisadministratie. Opdrachtnemer zal via AFAS haar activiteiten moeten uitvoeren.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied
Nationalt registreringsnummer: 62244275
Postadresse: Ebbehout 31 B4.03
By: ZAANDAM
NUTS-kode: NL
Postnummer: 1507EA
Land: NLD
Kontaktperson: Ramon Nieuwenhuizen
Hovedadresse: http://www.odnzkg.nl
Elektronisk via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/62b16f3987ed6e63fd38f34b735f891d
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
310,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: IJK B.V.
Postadresse: Vlamovenweg 4
By: HELMOND
Postnummer: 5708JV
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.