Publications Office of the EU
Nederlandene-Oldebroek: Forretningstjenesteydelser: forskrifter, markedsføring, rådgivning, rekruttering, trykning og sikkerhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Nederlandene-Oldebroek: Forretningstjenesteydelser: forskrifter, markedsføring, rådgivning, rekruttering, trykning og sikkerhed

  • Tildelt
    25/07/2018
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gemeente Oldebroek
Udførelsessted
NUTS code: NL22 Gelderland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL22 Gelderland
Sektor (hoved-CPV)
79000000 Forretningstjenesteydelser: forskrifter, markedsføring, rådgivning, rekruttering, trykning og sikkerhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
49,329.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
48,937.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

For at se alle aftaleoplysninger skal du have en formelt godkendt registrering i det relevante dynamiske indkøbssystem.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
49,329.00
Endelig kontraktværdi
48,937.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Exsin Recht en Ruimte B.V.
Postadresse:
By: Zwolle
Postnummer:
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.