Publications Office of the EU
Laboratorijas mēbeļu piegāde - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laboratorijas mēbeļu piegāde

  • Offentliggjort
    18/04/2025
  • Frist
    27/05/2025
  • Åbning af tilbuddene
    27/05/2025
  • Tildelt
    08/07/2025
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR"
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LV006 Rīga
Sektor (hoved-CPV)
39180000 Laboratoriemøbler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
212,055.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
169,776.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
BIOR2025/9/AK
Beskrivelse

Laboratorijas mēbeļu piegāde

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/142462
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/05/2025 14:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.