Publications Office of the EU
Frankrig-Montreuil: Support- og konsulentvirksomhed i forbindelse med edb - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Montreuil: Support- og konsulentvirksomhed i forbindelse med edb

  • Offentliggjort
    22/04/2022
  • Frist
    30/05/2022
  • Åbning af tilbuddene
    31/05/2022
  • Tildelt
    23/08/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
direction Générale Finances Publiques
Udførelsessted
NUTS code: FR France
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR France
Sektor (hoved-CPV)
72600000 Support- og konsulentvirksomhed i forbindelse med edb
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
320,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
354,512.63 EUR
Referencenummer for tilbuddet
DGFiP-DGS-2100037
Beskrivelse

fourniture de prestations d'assistance de type "Point Service"Et Service de logiciels personnalisé, dans l'environnement Z

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2016012&orgAcronyme=a4n
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
31/05/2022 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
320,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
354,512.63 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: jiliti sas
Postadresse: parc tertiaire SILIC bâtiment Bali 100 rue des Solets Rungis cedex
By: Rungis Cedex
Postnummer: 94150
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.