Publications Office of the EU
Polen-Częstochowa: Elektricitet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Częstochowa: Elektricitet

  • Offentliggjort
    10/08/2022
  • Frist
    19/09/2022
  • Annulleret
    23/09/2022
  • I dag
    31/08/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
GMINA MIASTO CZĘSTOCHOWA
Udførelsessted
NUTS code: PL224 Częstochowski
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL224 Częstochowski
Sektor (hoved-CPV)
09310000 Elektricitet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
IZ.271.58.2022
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla 4 wydziałów Urzędu Miasta Częstochowy, 133 jednostek organizacyjnych i spółek skarbu Gminy Miasta Częstochowy, Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. oraz Miejskiego Zarządu Dróg w Częstochowie na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, oświetlenia ulicznego i sygnalizacji świetlnej w roku 2023.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Gmina Miasto Częstochowa
Nationalt registreringsnummer: 151399002
Postadresse: ul. Śląska 11/13
By: Częstochowa
NUTS-kode: PL224
Postnummer: 42-217
Land: POL
Kontaktperson: Ewa Bonarska– w zakresie procedury
Hovedadresse: www.czestochowa.pl
Elektronisk via:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.