Publications Office of the EU
Slovenien-Brežice: Vejtransport - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovenien-Brežice: Vejtransport

  • Tildelt
    23/08/2019
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Občina Brežice
Udførelsessted
NUTS code: SI Slovenija
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SI Slovenija
Sektor (hoved-CPV)
60100000 Vejtransport
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
430,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
871,200.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
JN 32-2019
Beskrivelse

Javno naročilo obsega izvajanje prevozov osnovnošolcev v in iz šole v času izvajanje pouka, in sicer:
— otrok s posebnimi potrebami,
— gibalno oviranih otrok ter
— drugih otrok na relacijah, kjer ni zagotovljene druge oblike prevoza in se tako dogovorita naročnik in ponudnik.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
430,000.00
Endelig kontraktværdi
871,200.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Prevozi Kolić Mateja Kolić s.p.
Postadresse: Sodarska pot 10
By: Brežice
Postnummer: 8250
Land: SVN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.