-
Offentliggjort21/04/2023
-
Frist19/05/2023
-
Åbning af tilbuddene19/05/2023
-
Tildelt31/08/2023
-
I dag05/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog
Computernavigation og levering af ortopædiske implantater
Genstanden for denne kontrakt er levering af løbende delvise leverancer af hjælpematerialer til ortopædiske implantater og gratis lån af computernavigation i rammeaftalens løbetid fra datoen for dens ikrafttræden. Mindstekravene til udstyret skal dokumenteres af deltageren i tilbuddet ved hjælp af en manual, et teknisk ark eller andre dokumenter, på grundlag af hvilke det vil være muligt at kontrollere, at udstyret opfylder kravene.
Officiel betegnelse: Nemocnice Na Homolce
Nationalt registreringsnummer: 00023884
Postadresse: Roentgenova 15000
By: Praha
NUTS-kode: CZ010
Postnummer: 15000
Land: CZE
Kontaktperson: Lucie Hauzerová
Hovedadresse: http://www.homolka.cz
Elektronisk via:
http://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilHomolka
Rammeaftale med single aktør
33184100 - Kirurgiske implantater
33183000 - Ortopædiske hjælpemidler
33140000 - Medicinske forbrugsmaterialer
Postadresse: V parku 2335/20
By: Praha
Postnummer: 14800
Land: CZE
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.