Publications Office of the EU
Toakslet værktøjsbærer - 3 stk - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Toakslet værktøjsbærer - 3 stk

  • Offentliggjort
    28/04/2026
  • Frist
    29/05/2026
  • Tildelt
    03/07/2026
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Povodí Moravy, s.p.
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sektor (hoved-CPV)
16300000 Høstmaskiner
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
6,600,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
6,582,000.00 CZK
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Genstanden for den offentlige kontrakt er levering af tre nye toakslede transportører - elever til operationerne Znojmo (2026), Uherské Hradiště (2026) og Veselí nad Moravou (2027).

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://zakazky.eagri.cz/contract_display_21622.html
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://zakazky.eagri.cz/contract_display_21622.html
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
CPV-kode

16300000 - Høstmaskiner

34000000 - Transportudstyr og transporthjælpemidler

34144000 - Motorkøretøjer til specielle formål

34140000 - Tunge motorkøretøjer

34100000 - Motorkøretøjer

Tildelingsmetode
Nabídková cena
Anslået værdi
6,600,000.00 CZK
Endelig kontraktværdi
6,582,000.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: TopKarMoto s.r.o.
Postadresse:
By: Dlouhoňovice
Postnummer: 56401
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.