Publications Office of the EU
Italien-Rom: Almindelig virksomhedsrådgivning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Italien-Rom: Almindelig virksomhedsrådgivning

  • Offentliggjort
    25/08/2018
  • Frist
    29/10/2018
  • Tildelt
    07/10/2019
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Agea — Agenzia per le erogazioni in agricoltura
Udførelsessted
NUTS code: ITI43 Roma
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITI43 Roma
Sektor (hoved-CPV)
79411000 Almindelig virksomhedsrådgivning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
5,046,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,563,200.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Servizi di consulenza professionale e supporto specialistico nell’ambito delle funzioni di gestione e certificazione, nonché di controllo amministrativo di primo livello e di controllo di qualità su sistemi di controllo oggettivo da effettuarsi in relazione alle operazioni finanziate nell’ambito del Programma operativo I del Fondo Europeo per gli Aiuti agli Indigenti (FEAD).

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Agea — Agenzia per le Erogazioni in Agricoltura
Postadresse: Via Palestro 81
By: Roma
NUTS-kode: ITI43
Postnummer: 00185
Land: ITA
Kontaktperson: Dr.ssa Maria Grazia Ciofani
Hovedadresse: http://www.agea.gov.it
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
5,046,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
2,563,200.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: PricewaterhouseCoopers Advisory S.p.A.
Postadresse: Via Monte Rosa 91
By: Milano
Postnummer: 20149
Land: ITA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.