-
Offentliggjort04/04/2024
-
Frist10/05/2024
-
Åbning af tilbuddene10/05/2024
-
Tildelt13/06/2024
-
I dag05/09/2026
Værktøjer
- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog
Rengøring af kontorlokaler i Leszno Distrikt, Vejdistrikt i Kąkolewo, Vejdistrikt i Śmigiel, Vejdistrikt i Górka med et samlet areal på 692,93 m²
Rengøring af kontorlokaler: Leszno-distriktet, ul. Energetyki 12, 64-100 Leszno — med et areal på 265,53 m², Road District i Kąkolewo, ul. Przemysłowa 8, 64-121 Kąkolewo — med et areal på 179,00 m², Road District i Śmigiel, Nietążkowo ul. Leśna 53, 64-030 Śmigiel — med værelsesareal — 126,90 m², Górka Road District, Górka 26, 63-740 Kobylin med værelsesareal — 121,50 m². Rengøringsservice bestående af støvsugning, vask af forskellige overflader med udlægning af rengøringsmidler i sanitære faciliteter og vaskevinduer en gang hvert halve år.
https://gddkia.eb2b.com.pl
https://gddkia.eb2b.com.pl
Type: price
Beskrivelse: Waga kryterium wynosi 60 pkt
Vægtning (procentdel, præcis) : 60
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Opis: Aspekt Społeczny (A) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. będzie rozpatrywany na podstawie zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie przynajmniej 1 osoby do wykonywania usługi sprzątania w ramach umowy osób przyjętych z Urzędu Pracy. Waga kryterium wynosi 20 pkt
Vægtning (procentdel, præcis) : 20
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Opis „Jakość Usług” (J) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. Oferta, w której Wykonawca zapewni i wyznaczy dodatkową osobę „koordynatora”, Waga kryterium wynosi 20 pkt
Vægtning (procentdel, præcis) : 20
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.