Publications Office of the EU
Frankrig-Vannes: Telefon- og datatransmissionstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Vannes: Telefon- og datatransmissionstjenester

  • Offentliggjort
    15/04/2022
  • Frist
    19/05/2022
  • Åbning af tilbuddene
    19/05/2022
  • Tildelt
    10/08/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
departement du morbihan
Udførelsessted
NUTS code: FRH04 Morbihan
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRH04 Morbihan
Sektor (hoved-CPV)
64210000 Telefon- og datatransmissionstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,200,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,400,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

l'Appel d'offres ouvert a pour objet la fourniture des services de communications électroniques pour le Conseil Départemental du Morbihan. Il couvre le périmètre suivant : les abonnements et communications de téléphonie fixe, les terminaux mobiles, le SAV et les prestations associées, les liaisons internet

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: departement du morbihan
Postadresse: 2 rue de Saint Tropez CS 82400
By: Vannes
NUTS-kode: FRH04
Postnummer: 56009
Land: FRA
Hovedadresse: http://morbihan.fr
Elektronisk via:
https://marches.megalis.bretagne.bzh
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
19/05/2022 14:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.