-
Offentliggjort05/04/2022
-
Frist03/05/2022
-
Åbning af tilbuddene03/05/2022
-
Tildelt03/06/2022
-
I dag06/09/2026
Værktøjer
Spanien-Madrid: It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
Servicios de apoyo a la transformación y mejora de infraestructuras de sistemas TI.
Officiel betegnelse: Ineco-Presidencia
Nationalt registreringsnummer: A28220168
Postadresse: Paseo de la Habana, 138
By: Madrid
NUTS-kode: ES300
Postnummer: 28036
Land: ESP
Kontaktperson: Ineco-Presidencia
Hovedadresse: http://www.ineco.com
Postadresse: Calle Jose Echegaray 8
By: Las Rozas, Madrid
Postnummer: 28232
Land: ESP
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.