Publications Office of the EU
Portugal-Quinta do Conde: Installation af kommunikationsudstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Quinta do Conde: Installation af kommunikationsudstyr

  • Offentliggjort
    28/01/2022
  • Frist
    25/02/2022
  • Åbning af tilbuddene
    28/02/2022
  • Tildelt
    18/04/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SIMARSUL - Saneamento da Península de Setúbal, S. A.
Udførelsessted
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Sektor (hoved-CPV)
51300000 Installation af kommunikationsudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
735,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
607,103.14 EUR
Referencenummer for tilbuddet
038/CPI/2021
Beskrivelse

Aquisição de Serviços de Rede OT, implementação e suporte ao Sistema de Telegestão da SIMARSUL S.A.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: SIMARSUL - Saneamento da Península de Setúbal, S. A.
Nationalt registreringsnummer: 514385901
Postadresse: ETAR da Quinta do Conde, Estrada Nacional 10, Quinta do Conde III
By: Quinta do Conde
NUTS-kode: PT170
Postnummer: 2975-403
Land: PRT
Hovedadresse: https://www.acingov.pt
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
28/02/2022 10:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
735,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
607,103.14 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: NOS Comunicações, S.A.
Postadresse: Rua Ator António Silva, n.º 9, Campo Grande
By: Lisboa
Postnummer: 1600-404
Land: PRT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.