Publications Office of the EU
Portugal-Angra do Heroísmo: Medicinske gasser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Angra do Heroísmo: Medicinske gasser

  • Offentliggjort
    10/03/2023
  • Frist
    05/04/2023
  • Åbning af tilbuddene
    06/04/2023
  • Tildelt
    19/04/2023
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Udførelsessted
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Sektor (hoved-CPV)
24111500 Medicinske gasser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
527,502.14 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
527,501.18 EUR
Referencenummer for tilbuddet
21/0001/2023
Beskrivelse

Fornecimento de Gases Medicinais ao Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, EPER

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Nationalt registreringsnummer: 512105030
Postadresse: Canada do Breado
By: Angra do Heroísmo
NUTS-kode: PT200
Postnummer: 9700-049
Land: PRT
Kontaktperson: Aida Bettencourt
Hovedadresse: www.hseit.pt
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/04/2023 10:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
527,502.14 EUR
Endelig kontraktværdi
527,501.18 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: AIR LIQUIDE Medicinal, SA
Postadresse: Rua Dr. António Loureiro Borges, nº 4, 3º piso
By: Algés
Postnummer: 1495-131
Land: PRT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.