Publications Office of the EU
Italien-Chieti: Medicinske forbrugsmaterialer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Chieti: Medicinske forbrugsmaterialer

  • Offentliggjort
    14/08/2020
  • Frist
    27/11/2020
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Azienda sanitaria locale 2 Lanciano Vasto Chieti
Udførelsessted
NUTS code: ITF14 Chieti
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITF14 Chieti
Sektor (hoved-CPV)
33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,824,206.25 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
148
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Fornitura di sonde, cateteri e materiali per urologia.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://asl2abruzzo-lanciano-vasto-chieti-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.