Publications Office of the EU
Tjekkiet-Prag: Kunstige led - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Tjekkiet-Prag: Kunstige led

  • Offentliggjort
    26/12/2023
  • Frist
    22/01/2024
  • Åbning af tilbuddene
    22/01/2024
  • Tildelt
    22/04/2024
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Fakultní nemocnice v Motole
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sektor (hoved-CPV)
33141750 Kunstige led
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,806,278.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,806,278.00 CZK
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
2314800AA
Beskrivelse

Formålet med denne kontrakt er fortsat levering af albueledproteser til patienter med inflammatorisk, posttraumatisk eller degenerativ ødelæggelse af albueleddet til I. ortopædisk klinik 1. LF UK og FN Motol. Desuden er genstanden for tjenesteydelsen et gratis lån af et roterende værktøj med effekt til at køre i det omfang, der er fastsat i bilag 1 til købsaftalen — Liste over varer med enhedspriser og bilag 2 til købsaftalen — låneaftalen.
Fr.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Fakultní nemocnice v Motole
Nationalt registreringsnummer: 00064203
Postadresse: V úvalu 84/1
By: Praha - Motol
NUTS-kode: CZ010
Postnummer: 15006
Land: CZE
Kontaktperson: Bc. Anna Navrátilová
Hovedadresse: http://www.fnmotol.cz
Elektronisk via:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFnm
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/01/2024 10:05
CPV-kode

33141750 - Kunstige led

33183000 - Ortopædiske hjælpemidler

33180000 - Funktionsstøtte

Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.