Publications Office of the EU
Østrig-Innsbruck: Massespektrometer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Østrig-Innsbruck: Massespektrometer

  • Tildelt
    05/07/2017
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Tirol Kliniken GmbH
Udførelsessted
NUTS code: AT332 Innsbruck
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: AT332 Innsbruck
Sektor (hoved-CPV)
38433100 Massespektrometer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
380,321.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Nyanskaffelse af massespektrometre.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
380,321.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: AB Sciex Austria GmbH
Postadresse:
By: Wien
Postnummer:
Land: AUT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.