Publications Office of the EU
Spanien-Vitoria-Gasteiz: Gasolier - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Vitoria-Gasteiz: Gasolier

  • Offentliggjort
    02/10/2019
  • Frist
    07/11/2019
  • Tildelt
    28/11/2019
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
TUVISA — Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Udførelsessted
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Sektor (hoved-CPV)
09134000 Gasolier
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,109,240.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.87 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2019-05LT
Beskrivelse

Contratación del suministro de gasóleo A para TUVISA.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: TUVISA – Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Nationalt registreringsnummer: A01005230
Postadresse: C/ Agirrelanda, 2, bajo
By: Vitoria-Gasteiz (Araba/Álava)
NUTS-kode: ES211
Postnummer: 01013
Land: ESP
Hovedadresse: http://www.vitoria-gasteiz.org
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
2,109,240.00 EUR
Endelig kontraktværdi
0.87 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Compañía Española de Petroleos, S. A.
Postadresse:
By: Madrid
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.