Publications Office of the EU
BG-Sofia: Lokomotiver og motorvogne samt rullende materiel og tilhørende dele - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

BG-Sofia: Lokomotiver og motorvogne samt rullende materiel og tilhørende dele

  • Offentliggjort
    07/09/2012
  • Frist
    19/11/2012
  • Tildelt
    15/12/2012
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: BG411 София (столица)
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
34600000 Lokomotiver og motorvogne samt rullende materiel og tilhørende dele
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
80,091,240.00 BGN
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Доставка на десет броя метровлакове с дължина на влака 81±3м за нуждите на „Метрополитен" ЕАД, заедно с включената съответна окомплектовка към тях, в съответствие с техническите изисквания на Възложителя, подробно описани в документацията.
Доставката на метровлаковете, предмет на обществената поръчка, включва доставка на десет броя метровлакове в съответствие с техническите изисквания на Възложителя, доставка на резервни части за метровлаковете, доставка на бързоизносващи се резервни части (ЗИП), уточнени в Техническите условия на Възложителя, както и възли и агрегати, които са от съществено значение за бърз и качествен ремонт, доставка на стендове и компютърни програми за проверка, диагностика и настройка на специфичните възли и агрегати, извършване на приемно- предавателни изпитания, както и типови изпитания на доставените метровлакове, извършване обучение на персонала на „Метрополитен” ЕАД (машинисти и ремонтни работници), предоставяне на пълна техническа документация както за експлоатация, така и за ремонт и поддръжка на доставените метровлакове, гаранционна поддръжка на доставените метровлакове.
Един метровлак се състои от 4 броя вагони или 3 броя съчленени вагони. От двете страни на влака (челните вагони) да имат кабина за управление. Междинните вагони са без кабина за управление и се управляват по система много единици.
Доставката трябва да бъде в съответствие с Техническите изисквания на Възложителя, описани в документацията за участие.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
80,091,240.00 BGN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ОАО „МЕТРОВАГОНМАШ" , ЕИК 1025003520310, ИНН 5029006702
Postadresse: ул. "Колонцов" д. 4
By: Митищи, Московска област
Postnummer: 141009
Land: RUS
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.