Publications Office of the EU
Polen-Tarnów: Ingeniørmæssig projektering - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Tarnów: Ingeniørmæssig projektering

  • Offentliggjort
    17/05/2022
  • Frist
    22/06/2022
  • Åbning af tilbuddene
    22/06/2022
  • Tildelt
    02/08/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
Udførelsessted
NUTS code: PL63 Pomorskie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL21 Małopolskie
Sektor (hoved-CPV)
71320000 Ingeniørmæssig projektering
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
75,978.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
39,500.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
2022/WG00/WP-003422
Beskrivelse

Przedmiotem Zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej na wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie sieci gazowej w msc. Malbork ul. Jesionowa; SG/00084812, w ramach zadania modernizacyjnego;
Zakres rzeczowy:
- gazociąg n/c dn 110 PE L = 218,0m
- przyłącza n/c dn 63 PE, L = 279,4 szt. 22
W oparciu o warunki techniczne, stanowiące załącznik nr 2 do umowy.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
Postadresse: ul. Wojciecha Bandrowskiego 16
By: Tarnów
NUTS-kode: PL21
Postnummer: 33-100
Land: POL
Kontaktperson: Patrycja Plaza
Hovedadresse: www.psgaz.pl
Elektronisk via:
http://zamowienia.psgaz.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/06/2022 09:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
75,978.00 PLN
Endelig kontraktværdi
39,500.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Biuro Projektowe KM Projekt Krzysztof Michalewicz
Postadresse:
By: Gdańsk
Postnummer:
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.