Publications Office of the EU
Tyskland-Nürnberg: Ingeniørvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Nürnberg: Ingeniørvirksomhed

  • Offentliggjort
    16/11/2021
  • Frist
    13/12/2021
  • Tildelt
    22/06/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
WBG KOMMUNAL GmbH
Udførelsessted
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
71300000 Ingeniørvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
0.01 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.01 EUR
Referencenummer for tilbuddet
001-06568-02
Beskrivelse

Fachplanung Technische Ausrüstung HLSK §55 HOAI LPH 1-9

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: WBG KOMMUNAL GmbH
Postadresse: Beuthener Straße 41
By: Nürnberg
NUTS-kode: DE254
Postnummer: 90471
Land: DEU
Kontaktperson: Drees & Sommer SE
Hovedadresse: www.wbg.nuernberg.de
Elektronisk via:
www.tender24.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
0.01 EUR
Endelig kontraktværdi
0.01 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Team für Technik GmbH
Postadresse: Weißgerbergasse 24
By: Nürnberg
Postnummer: 90403
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.