Publications Office of the EU
Aquisição de 110 (cento e dez) monitores, ao abrigo do Plano de Recuperação e Resiliência Fundo Azul - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de 110 (cento e dez) monitores, ao abrigo do Plano de Recuperação e Resiliência Fundo Azul

  • Tildelt
    26/03/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Centro de Formação Profissional das Pescas e do Mar (FOR-MAR)
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Sektor (hoved-CPV)
30231000 Computerskærme og konsoller
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
12,683.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Aquisição de 110 (cento e dez) monitores, ao abrigo do Plano de Recuperação e Resiliência Fundo Azul

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Critério de adjudicação
Vægtning (procentdel, præcis) : 100
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
12,683.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ConfigBit, Lda, Portugal
Postadresse:
By: Alhandra
Postnummer: 2600-486
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.