Publications Office of the EU
Spanien-Oviedo: Plastre - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Oviedo: Plastre

  • Offentliggjort
    09/08/2017
  • Frist
    13/09/2017
  • Åbning af tilbuddene
    20/09/2017
  • Tildelt
    31/12/2017
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Servicio de Salud del Principado de Asturias
Udførelsessted
NUTS code: ES12 Principado de Asturias
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES España
Sektor (hoved-CPV)
33141112 Plastre
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
769,843.44 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
255,389.70 EUR
Antal delkontrakter
12
Referencenummer for tilbuddet
SC/23-17
Beskrivelse

Suministro de esparadrapos para su utilización común por los Centros Sanitarios dependientes del Servicio de Salud del Principado de Asturias.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/09/2017 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.