Publications Office of the EU
Finland-Pojanluoma: Transport af affald - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finland-Pojanluoma: Transport af affald

  • Offentliggjort
    25/03/2019
  • Frist
    24/04/2019
  • Åbning af tilbuddene
    24/04/2019
  • Tildelt
    09/05/2019
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Lakeuden Etappi Oy
Udførelsessted
NUTS code: FI194 Etelä-Pohjanmaa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FI194 Etelä-Pohjanmaa
Sektor (hoved-CPV)
90512000 Transport af affald
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
400,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,200,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
PH012019IL
Beskrivelse

Puitejärjestely: Kuonatuotteen kuljetus käsittelypaikalta hyödyntämiskohteeseen.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://lehankinnat.cloudvault.m-files.com/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
24/04/2019 12:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
400,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
1,200,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Seinäjoen KTK Oy
Postadresse:
By: Seinäjoki
Postnummer:
Land: FIN

Officiel betegnelse: Puhtaanapito ja kuljetus Jari ja Raimo Pahkakangas
Postadresse:
By: Evijärvi
Postnummer:
Land: FIN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.