Publications Office of the EU
Italien-Susegana: Diverse skoletjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Italien-Susegana: Diverse skoletjenester

  • Offentliggjort
    30/05/2015
  • Frist
    29/06/2015
  • Tildelt
    05/08/2015
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Comune di Susegana
Udførelsessted
NUTS code: ITH34 Treviso
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
80410000 Diverse skoletjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
173,950.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Forlængelse af arbejdstiden, efterskole- og kantinehjælp på 1. klasse i kommunen for perioden september-juni og skoleåret 2015-2016/2016-2017.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Provincia di Treviso — Stazione unica appaltante — Area Beni e Servizi
Postadresse: Via Cal di Breda 116
By: Treviso
Postnummer: 31100
Land: ITA
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
173,950.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Cooperativa Sociale Centro Servizi Associati
Postadresse:
By: Conegliano
Postnummer:
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.