Publications Office of the EU
Chassis, karrosseri og brandvæsen, teknisk lastning med henblik på anskaffelse af et brandbekæmpelsesgruppekøretøj HLF 20 i henhold til DIN 14530-27 - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Chassis, karrosseri og brandvæsen, teknisk lastning med henblik på anskaffelse af et brandbekæmpelsesgruppekøretøj HLF 20 i henhold til DIN 14530-27

  • Frist
    07/04/2026
  • Åbning af tilbuddene
    07/04/2026
  • Offentliggjort
    24/04/2026
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Große Kreisstadt Leutkirch im Allgäu
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE148 Ravensburg
Sektor (hoved-CPV)
34144210 Brandkøretøjer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
AV273767-EU
Beskrivelse

Levering af chassis, karrosseri og lastning

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/04/2026 10:30
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.