Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer

  • Offentliggjort
    24/06/2015
  • Frist
    31/07/2015
  • Tildelt
    04/08/2015
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
183,915.83 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
193,514.40 PLN
Referencenummer for tilbuddet
MSB/PN/52/06/2015
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie Sp. z o.o.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
183,915.83 PLN
Endelig kontraktværdi
193,514.40 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Beryl Med Ltd
Postadresse: 1st Floor, 26 Fouberts Place, ul. Sadowa 14
By: Londyn, Anglia, Józefów
Postnummer: W1F 7PP, 05-410
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.